| Urucu_Andrei_1994 a întrebat:

Am o iubita si am vrea sa facem sex, dar amandoi suntem virgini. Cum ar trebui sa procedam?

Răspuns Câştigător
| VictoriaEsman a răspuns:

Daca doriti ca prima data sa fie superba, in rimul rind protejativa-prezervativ(de dorit nu eftin), pilula de a 2 zi in caz ca se rupe prezervativul. Odata si odata trebuie sa incercati.Bafta,sa fiti atenti!

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu te supara dupa profilul tau(av) ai 10 ani. Nu cred ca stii ce riscuri iti asumi.Ia jucati-va cu masinuta.

| mrman a răspuns:

Pai tu iti pui o punga pe fata sau chemi pe altcineva sa o faca in locul tau in caz ca se rupe punga sau nu iti incape pe cap laughing sper ca te-am ajutat

| Încrucişătorul a răspuns:

Tu: Bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti bagi-scoti

Ea: mimeaza

Alte notite: un plastic care ti-l pui peste organ si ea, ca o alta precautie, o pastila.

| danteewerr a răspuns:

Mă mir cum vrea să facă sex cu tine laughing

| spookydrums a răspuns:

Ai imbatat o prostituata si ai denumit-o "iubita"?

| ChelioSsS a răspuns:

Mooama in cazul asta tu trebuie sa stragi punga pe capalau nu ea

| MIRUnicole a răspuns:

Buna deci se i-a o bucata femeie cu o bucata barbat asa si ea :-> se aseaza peste:-> ell(dezbracatii normal) app uiate la un film xxx laughing)

| angel102 a răspuns:

Uita-te la un film xxx... o sa iti dai seama!

| Stefan_Wikked_1994 a răspuns:

I i dai o acadica, si o cutie de bomboane cu lichior (la 10 ani isi face efectul) dupa care ii bagi incet degetul in vagin laughing si o sa te vrea. Ai incredere am vazut eu intr-un film...laughing)