| NMarii a întrebat:

De ieri ma cam dor ovarele iar azi dimineata, mi s-a incetosat brusc vederea. Scurgerile vaginale sunt foarte putine, chiar deloc. Pot fi acestea semnele unei sarcini (nedoritesad )?
Daca intr-adevar ar fi sarcina, tin sa va anunt ca a trecut abia o saptamana si contactul sexual nu a fost unul in toata regula, adica nu a existat penetrare pentru ca sunt virgina. Ejacularea nu s-a produs pe vagin.
Pe acesta a ajuns doar lichidul seminal care nu cred sa fi intrat in interiorul vaginului deoarece eu sunt virgina.

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Poate trebuie sa-ti vina ciclu,sau ia un test de sarcina, si te linistesti.
Nu cred ca ai ramas, am cititi undeva despre asta si este putin probabil.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Probabil esti racita

| snowflake a răspuns:

Ala bala, esti nu esti. pai mergi fetito la medic, ca doar nu o sa ghicim doar din atat.

| NMarii explică (pentru snowflake):

Dar nu am pus pe nimeni sa ghiceasca. Sunt doar niste simptome pe care nu le-am mai avut pana acum. Persoanele care au mai trecut prin asa ceva consider ca imi vor putea spune daca este sau nu cazul sa ma ingrijorez.

| VariantaVerde a răspuns:

Voi fetele astea care va ardeti numai in cur si in gura si nu va dezvirginati ca va bat parintii de va omoara...nu mai puneti intrebari din astea stupide si duceti-va la doctor...ca cel mai binewinking