| AnonimGGG a întrebat:

De mult visez sa am o barba frumoasa si deasa. Stiu ca multor femei nu le place dar cui ii pasa?

Problema e ca parul facial imi e rar si subtire.

Stie cineva vreo metoda prin care sa imi creasca barba mai deasa si mai repede? Oare niste suplimente de testosteron ar ajuta?

Va rog sa scuzati categoria.
Funda la bataie! happy

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Dacă nu știu câți ani ai... dacă ai sub 18-19 ani, ai răbdare! O să te saturi de barbă.winking
Ce, îi vezi pe alții care sunt mai mici ca tine și au barbă? E genetic..la unii, intră la liceu cu barbă. Alții îl termină fără niciun fir de păr în plus.
Deci, răbdare să fie.winking
Eu am aproape 18 ani, și ușor-ușor îmi crește barba.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca daca te-ai bierberi mai des, ti-ar creste cum trebuie! happy

| CastraveteCastravescu a răspuns:

Iubesc barbile love struck