| vescan4ever a întrebat:

de Valentine`s Day o sa i cumpar prietenei mele un inel de argint intr o cutiuta rosie in forma de inimioara, cand il inmanez ce ar trebui sa i spun, sau ar fi mai bine sa i l pun eu pe deget? ast opinii

2 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Auzi daca se poate sa faci sa fie si un loc mai romantic si te pui intr-un genunchi si deschizi cutia si ea o sa ramana "uaaaauuuu" si il scoti si il pui pe deget si ii spui niste cuvinte acolo cat de mult o iubesti si ce inseamna ea pentru tine, si daca vrei poti sa-i spui sa nu il deie jos atata timp cat sunteti impreuna, dar bine inteles ca asta depinde si daca inelul il poate purta de zi cu zi( sa nu fie ceva care il poarta numa la anumite imbracaminti)

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Pai cel mai dragut mi se pare sa i-l pui tu pe deget si sa ii spui ca o iubesti. Si te rog nu te lasa intr-un genunchi, in afara de cazul in care nu cumva ea e genul de fata mai romanticawinking