| Pyskiss a întrebat:

Maine e,, Valentine`s day". Ce cadou credeti ca ar fi frumos sa-i fac prietenei mele? Eu m-am gandit la Un ursuletz, Un trandafir, si o ciocolata In forma de inimioara. doar o idee de`amea. Voi ce credeti ca ar fi bine sa-i fac cadou:S Sai placa? P. S:Are 14 ani!happyDau fundahappy

3 răspunsuri:
| kmarianak a răspuns:

Cele mai potrivite cadouri de Ziua indragostitilor sunt trandafirii, inimioarele, felicitarile, scrisorile, ravasele sau sms-urile de dragoste, reprezentari ale lui Cupidon, pasarile iubirii si porumbeii, nodurile dragostei, panglicile, funditele, litera X simbolizand sarutul. Mai multe idei gasesti pe http://www.interferente.ro/......s-Day.html

| alexadani a răspuns:

Eu iti spun ce imi doresc eu si poate prietenei tale o sa ii placa. O rama frumoasa si o poza cu voi doi de exemplu din cate am inteles esti din baia mare in caminu este o boxa cu de toate de valentine 's si de acolo ii poti cumpara o rama frumoasa unde poti pune 3 poze una cu tine una cu ea si in mijloc cu voi doi impreuna e foarte draguta si ii mai poti lua un parfum si o inimioara si e gata :*

| ninuca a răspuns:

Mai...un parfum ar fi misto...+un trandafir.love struck