| BloodMoon a întrebat:

de vreo saptamana m-am despartit de prietenul meu iar acum el are o alta iubita...ce inseamna asta? oare m-a uitat? cum sa fac sa nu mai sufar asa de mult pentru el? m-a doare sufletul cand il vad cu fata aia..si de abia acum mi-am dat seama ce idiot poate fi! ofer fundita

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Adica tu iubesti un idiot? Accepta ideea ca orice relatie are un inceput si sfarsit. Urmeaza alta relatie, alt sfarsit si asa mai departe. Eventualele dureri le rezolva timpul, amintirile raman.

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Vezi-ti de viata!
Cand ii vezi impreuna salutai din bun simt si atat. Incearca sa-l iuti si nu fa prostia sa te combini cu altcineva doar pentru a-i face lui in ciuda.
Lasa timpul sa treaca pana vei uita de el.

O zi frumoasa!happy

| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca nu a tinut la tine.Pentru el nu a fost nimic relatia voastra.Sau o face din ambitie.Ca sa afli tu.Sa-ti faca in ciuda.

| Demonull a răspuns:

Sau vrea sa iti arate ce ai pierdut.in caz ca tu i-ai dat papucii.nimic nou Uneori simti nevoie de a te razbuna si putin se pot abtine happy

| stark47 a răspuns:

De multe ori baieti merg pe principiul cui pe cui scoate.ca sa te uite pe tine, te-a inlocuit cu una noua.si daca acum vezi ca e idiot, atunci poate ca ar fi timpul sa-ti gasesti pe altcinva si tu [( sunt singur big grinbig grinbig grinbig grin laughing ]