| CORONAVIRUS a întrebat:

De ce ma doare sufletul? ( nu sufăr din dragoste)

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pai vezi pe unde l-ai înțepat/tăiat/rănit. Și o să îți dai seama de ce te doare. O simpla analiză a lui în raport cu ce s-a petrecut în ultima vreme, in special de cînd te doare, îți va dezvălui multe despre durerea lui.

| Celcestietot a răspuns:

Tu știi cel mai bine de ce.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Fă-ți un prieten.

| mentholinks a răspuns:

Asa esti tu mai emo.

| Algo098 a răspuns:

Asa functioneaza creierul. E rezultatul evolutiei. Fiecare vrea cat mai mult in orice privinta si atunci se gaseste usor un motiv de nemultumire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul nu doare, inima da. Daca si sufletul doare, atunci si pe îngeri îi doare destul de tare, ceea ce nu poate fi adevarat:https://www.biblegateway.com/passage/?search=Apocalipsa+21%3A4&version=NTLR

Unde doare inima, prietene?
Daca inima doare de la sine, atunci consulta un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că îi este dor de Cineva. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un frumos răspuns profund.

| CORONAVIRUS explică (pentru anonim_4396):

Eu nu înțeleg

Răspuns utilizator avertizat