| MiraZyauj a întrebat:

Buna TPU..deci,am facut un oral cu iubitul meu, apoi un contact sexual... iar dupa maxim 20 minute, i-am facut iar un oral. si am incercat sa facem un contact sexual din nou. dar s-a rupt prezervativul. mentionez faptul ca nici 2 secunde nu a durat. el spune ca nu si-a dat drumul, dar ii este ca i-a ramas sper*a de la contactul precedent, dar..eu zic ca, daca i-am facut oral dupa, nu credeti ca nu a mai existat nimic, nu?
Posibil sa fiu insarcinata?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi de ce e bine sa ai mai mult de un prezervativ? Daca i-ai supt toata seva nu a mai ramas nimic pe teava. Oricum, va jucati cu focul.

| dia200 a răspuns:

Ideea este ca dupa ce ejaculeaza este posibil sa mai ramana puina sperma care sa iasa in urmatoarele minute-secunde. daca i-ai facut oral dupa nu prea cred sa mai fi ramas sperma

| Liviu a răspuns:

Cat costa scurtu? Acum serios, la anii tai faci sex oral happy? La 20 ce faci? All inclusiv? Halal parinti, cum iti mai pupi parinti cu gur aia? de nu te-as bate vaii cum ma sa pui o asemenea intrebare straight face

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a ramane insarcinata Obligatoriu este nevoie ca in uterul tau sau in trompele uterine sa existe un OVUL VIABIL.Acest lucru se poate intampla doar in cele 1-2 pre zile de dinaintea zilei de ovulatie, adica in perioada fertila. Daca sexul are loc in alte perioade ale ciclului menstrual, posibilitatea de a se forma o sarcina devine extrem de mica si se produce doar cu totul accidental.Probabilitatea de sarcina este infima insa nu poate fi eliminata total.Multa sanatate.

| sofisis a răspuns:

Asa de principiu...tu ai impresia ca daca ii faci oral esti pe post de aspirator? Adica sugi din el toata sperma, sau cum?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Tu ai 14 ani? Generatie de copii tampiti, sa mor...

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

A, si tu la cat ai inceput? 10-11? sau tu n-ai inceput inca? laughing
nimeni nu-i perfect, dar asta nu insemna sa ne facem prosti unii pe altii. presupun ca si tu ai defecte, dar asta nu te face tampit

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru alexiageorgiana1995):

Femeie,la 17, daca asta nu te lasa sa dormi de grija. La 14 ani ne jucam ratele si vanatorii. Tu si creierasul tau mic ati auzit vreodata chestia cu dezvoltarea organismului si varsta potrivita pentru sex? Daca ai o gaura nu inseamna sa bagi in ea tot ce iti vine. Am zis GENERATIE, chestie care o include si pe ea, dar nu o vizeaza direct. Ti se pare normal ca un COPIL de clasa a 8-a sa faca sex? Eu in a 8-a aflam ce e ala sarut, nici vorba de sex, ce dracu. Tu esti cumva in situatia ei si ti-a placut morcovelul de mica, sau de ce te ataci asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii care se joaca cu focul...

| L1feDRAIN a răspuns:

Verifica termenul de valabilitate a prezervativului inainte de contact si nu se va rupe.

Nu nu esti insarcinata daca in oral iai lins sperma.

| Anna121 a răspuns:

Nu, dar data viitoare fii mai atenta.

| Maxnonymus a răspuns:

"1999" din numele tau de user presupun ca reprezinta anul tau de nastere...copii fara viitor..la 14 ani faci sex si oral...straight face||

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Fiecare isi incepe viata sexuala cand vrea si poate! asta nu face ca viata ei sa fie fara viitor!
da na, voi criticati pe altii pentru ca sunteti voi mai buni

| Maxnonymus a răspuns (pentru alexiageorgiana1995):

Spune-mi si mie... daca la 14 ai face oral si se f*te...la 20 ce face? Germania iti suna cunoscut?winking

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Sanse mici, dar fa un test de sarcina, pentru orice eventualitate

| Alexutza27 a răspuns:

Sunt sanse extrem de mici, nu iti fa probleme! test de sarcina poti face abia peste 2, 3 saptamani de la contactul sexual, altfel nu iese un posibil rezultat pozitiv. Iar voi restul care criticati, daca nu vi s-a intamplat pana acum asa ceva, o sa vi se intamplewinking

| 19adrian19 a răspuns:

In primul rand fa-ti un test.In al 2-lea rand sumei la taicato, risti sa-ti dea un toc de bataie de sati sara dinti din gura. Dar in experienta mea tatal este cel care borbeste despre sex. poti sa-i zici si la maicata.winking Succes.

| AnonimGirl2000 a răspuns:

1 fa-ti un test si daca esti nu spune nimic du-te si fa avort