| notyourbaeee a întrebat:

Seara trecuta am avut un contact sexual protejat cu iubitul meu, iar prima oara dupa ce s-a terminat (cred ca a durat 2-3 minute),m-am simtit ca si cum s-a terminat in mine,curgea din vagin ceva,nu stiu daca era sperma sau nu. A mers la baie,nu a zis nimic ca si cum s-ar fi rupt prezervativul sau ridicat. Si-a dat prezervativul jos si i-am facut sex oral lung,atunci s-a terminat la mine in gura,iar doua tura de sex si-a schimbat prezervativul si din nou l-a dat jos repede,dupa cam un minut de sex, dar atunci nu eram ca si inainte de "uda". E posibil sa se fi terminat asa de repede, de atatea ori? Imi e frica sa nu se fi rupt prezervativul...Nu stiu ce sa fac, pot incepe sa iau anticonceptionale, pentru orice eventualitate? Ajutor!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma dar asta este sex patetic! Sex de 2-3 minute...mai bine facea o laba, ca tu esti complet nesatisfacuta. Apoi sex oral tot lui... iarsi numai el primeste satisfactie.
mai fetita, tu chiar nu realizezi ca tot ce faci este sa te injosesti si sa-i satisfaci numai lui madularul?
Nu mai spun de BTS-ul pe care-l poti lua facand sex oral fara prezervativ samd.
Astea sunt relatii care nu dureaza mult, fiindca sexul ala este de tot plansul, cu unul incpaabil sa tina macar 10-15 min ca sa satisfaca o femeie.

In ce priveste protectia, anticonceptionalele trebuiau luate acum 14 zile, ca sa fii acum protejata, nu dupa cei facut deja sex neprotejat, ca-i imposibils a te mai poata ajuta.

| Goete a răspuns:

Anticonceptionalele nu ajuta Dupa Sex.