| SEXobeat a întrebat:

Deci am o problema cand vin la mine acasa baieti si vorbesc de spre ceva anume[fete bunoace, chesti]eu incep sa ma rosesc la fata.Cand ma intreaba cineva daca ma`m sarutat, alte chesti again incep sa ma rosesc. nu stiu de ce.cum sa fac ca sa nu ma mai rosesc?

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Daca te inrosesti inseamna ca ai bun-simt si probabil esti mai sensibila ...si nu e nici o problema stai linistita.
Cu timpul vei scapa de asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai mai multa incredere in tine si in fortele tale.Este ceva normal ca baietii sa vorbeasca despre asta.Deci stai linistita ca nu se intampla nimic, din contra poti sa faci glume pe seama lor cand vorbesc asa.laughing
Pa pa.happy