| BitKode a întrebat:

Oameni buni am o problema. Imi place de o fata si ei de mine. (asa mi-a spus) dar a doua zi dupa ce am aflat l-a sarutat pe cel mai bun prieten al meu. De atunci sta numai cu el si ii spune ca e frumos si chesti din astea. I-a dat si numarul de telefon ( eu il aveam demult) si acum ma termina. M-am combinat cu cea mai buna prietena a ei si am sarutat-o in fata acestei fete. Ea pare indiferenta dar odata fara sa imi dau seama m-am dus sa o iau in brate (asa faceam mai demult cu ea) si sa o sarut. M-a impins si a zis ca du-te la aia.Eu i-am spus.Dar ce avem o relatie parca eu am zis ceva ca tu l-ai sarutat pe X. si atunci a zis hai ca umbli din floare in floare. 2 zile nu a pre vorbit cu mine dar acum mai vine la mine si mai ma intreaba ce fac. mai imi da mesaje pe facebook (vorbesc cu ea ca na daca imi place si mie ) dar tot cu ala sta. O intrebare am de ce a zis ca ma place si apoi l-a sarutat pe cel mai bun prieten al meu. Si el stie ca o plac. Am vorbit cu el si nu o mai lasa sa il pupe se poarta utat cu ea si a zis sa ma dau pe langa ea.Nu stiu ce sa mai fac.Eu cred ca ma iubeste dar face asta doar sa ma oftice. Voi ce ziceti? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

De aceeasi parere sunt si eu. Vrea sa te oftice si sa iti faca in ciuda. Dar nu pot sa inteleg de ce are acest comportament. Daca te place pe tine, cu tine trebuie sa ramana. Cine stie ce e in capul ei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E femeie, e normal sa sa poarte asa. E normal sa iti spuna ca ii place de tine, apoi sa se combine cu altul pentru ca in cele din urma tot ea sa fie suparata pe tine cand si tu, la randul tau in lipsa de optiuni, ai inceput sa stai cu alta. In mintea ei redusa, ea poate sta cu cine vrea iar tu trebuie sa o astepti ca un catelus cuminte si sa-i accepti comportamentul dubios.

Daca dupa ce ti-a facut chestiile astea tu tot mai alergi dupa ea si ii dai apa la moara atunci chiar iti meriti soarta. Si meriti ce se va intampla si in viitor.

| David28 a răspuns:

Ionut Paraschiv tu esti? din barlad