| Allis12 a întrebat:

Buna TPU.deci e un baiat pe care l-am iubit muult dar acum parca nu mai simt ce simteam inainte. nu am stat cu el dar el stie ca l-am iubit muult si ink crede ca mai simt la fel...si vreau sai arat ca nu e asa dar fara sa vorbesc cu el...sa par indiferenta cand il vad? sa nu mai trec pe langa el si sal evit? ce sa faccc sa schimb parerea lui despre mine pentru ca stie sentimentele mele pentru el si cand trec pe langa el ba ia o fata in brate si o pupa chestii dasteaaa si degeaba pentru ca nu sunt geloasa inainte da dar acum deloc! decii ce sa fac sai arat ca m-am schimbat si nu mai sunt obsedata de ell ajja cum spune straight face

Răspuns Câştigător
| kaylla a răspuns:

Buna Allis, incearca sa ii arati ca nu te deranjeaza deloc comportamentul lui. Nu-l evita ca s-ar putea sa se bucure ca iti face rau! Din punctul meu de vedere e un mare babalau daca vrea sa te faca geloasa! Incearca sa te vada cand iesi cu un alt baiat la un film, in oras sau mai stiu eu unde. Fii indiferenta fata de el! Arata-i ca tu esti mai presus decat el. Eventual poti sa-i zici ca ti-ai dat seama cat valoreaza el, adica nimic, ca ai pus lucrurile in balanta si ca tie nu-ti mai poate place de un om atat de josnic! Asta sigur l-ar face praf! Mult succes!