| anonim_4396 a întrebat:

am avut un iubit, am stat cu el aproape 8 luni iar intr-o zi eram de serviciu si el venea la mine si am plecat in scoala ce-a alaturata sa stau cu o prietena si el a zis si acolo si aia s-a dus la directoare si directoarea a chemat politia, si el credea ca eu l-am spus si mi-a dat papuci iar de atunci se da la toate fetele ca sa ma faca geloasa pe mine si le pupa si pe buze cand sunt eu de fata, iar dupa cand plecam cu masina scolii ma ia in brate si ma pupa si isi cere si scuze iar a doua zi face acelasi lucru de cate ori trec pe langa el imi da cu palma la fund sau ma ia in brate, ma tachineaza... si de cate ori ma bat cu el in joaca ma pupa, inca ma mai iubeste sau ce ar trebui sa inteleg din astea?

5 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Am o intrebare! Ma copii numai la dragoste visati in ziua de azi! Tu vezi ca nu stii sa te exprimi? Trebuie sa ma straduiesc ca sa inteleg ce vrei tu sa spui acolo.Trebuie sa pui mana pe carte lasa baietii!

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Asta e moda! Trebuie să ne obișnuim...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ia să-ţi vezi tu de şcoală, mai lasă băieţii domnişorică, băieţii după 18-20 de ani, că ai vreme, nu se sfârşeşte lumea!
Te pup!

| Heni14dede07 a răspuns:

Vorbeste cu el despre astahappy Cerei explicatii, si cel mai bun mod sa te bage in seama: Fate indiferenta happy.

| Dede25 a răspuns:

Complicat dar acelasi lucru mi s-a intamplat si mie vrea sa fie cu tine si a vazut k tu nu vrei si incearca sa te faca celoasa!