| sweetlovee a întrebat:

Deci eu si prietena mea am iesit in oras si au venit si 2 baieti din clasa de la noi : unul brunet si altul blond ( nu eram prieteni buni ci doar niste banali prieteni). Apoi toti ne-am dus pe o banca mai retrasa, prietena mea a plecat cu baiatul brunet pe la magazin si eu am ramas cu tipul blond. Si cand m-am uitat spre cer bondu s-a apropiat si a incercat sa imi pipaie sanii dar eu i-am dat o palma. Apoi toata ziua nu a scos o vorba. A doua zi mi-a trimis un biletel la scoala gen: Frumoasa mea I love you blablabla..si in zilele urmatoare imi tot dadea cadouri gen : un inel, o bratara, trandafiri. Eu ce pot sa cred din asta? El e mai pervers din fire si se da cam la toate fetele dar lor nu le da cadouri? Spuneti-mi parerea voastra, ma place sau isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Mai... Cred ca isi cam bate joc de tine. Adica ce baiat normal vine la tine sa te pipaie pe sani? Mai ales, daca te placea, TE RESPECTA!
Incearca sa vorbesti cu el, sa iei in calcul toate posibilitatiile. happy
Dar sa vorbiti doar voi 2. happy Fara nimeni in preajma. Si sa vezi cum se comporta cu celelalte fete. Pentru ca daca isi cam bate joc de toate s-ar putea sa fie mistocar.winking Si sa isi bata joc de tine.
Bafta!

6 răspunsuri:
| Florinapopica a răspuns:

Eu cred ca isi cam bate joc de tine pentru ca daca te placea nu se punea sa te pipaie in plina strada... nu-l mai baga in seama! Lasa-l in pace si daca mai face el ceva spune-i ca nu esti bataia de joc a nimanuiwinking

| senstein a răspuns:

Sincer, cred ca vrea sa te ****! Asta-mi da mie de inteles, e o metoda mai noua de a agata si... asa mai departe.

| neutrino a răspuns:

Te place pentru a-si bate joc de tine. Vrea si el o femeie si a crezut ca a gasit-o. A incercat si el ca baietii.

| MrAlex a răspuns:

Cam isi bate joc... daca a inceput din prima zi cu atinsu sanilor e clar laughing pervers...eu zic sa nu iti faci o relatie cu el ca o sa regretiwinking

| selysol a răspuns:

Daca spui ca iti da cadouri e posibil sa fie indragostit de tine mie mi se pare un gest dragut dar ala cu pusul mainii pe sani nu... e nesimtit rau in cazul asta straight face

| leftside a răspuns:

Daca ti-a pus mana pe sani e clar ce vrea de la tine laughing. trage si singura concluzii.