| a întrebat:

Deci o fata mi-a furat contul de Ourworld si a schimbat e-mailul si parola. Eram lvl 90 si imi vreau contul inapoi.

Am auzit ca pot sa trimit un mesaj la ow in care pot sa le spun ce s-a intamplat.

La ce e-mail trebuie sa scriu mesajul? va rog ajutati-ma imi vreau neaparat contul inapoi. [Funditaaa]

Multumesc anticipat.

[scuzati categoria. Am pus intrebarea iar ptc nu mi-a raspuns nimeni la cealalta.]

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Degeaba le spui ce s-a intamplat daca nu ai dovezi te-a mancat in cur sa dai parola sau altele nu? sau sa pui parola de *** asta e acu... ai fost proasta inghiti nu stiu cum le trimit intrebare aca nu joc odcacat, dar in orice joc din asta daca nu ai dovezi adios!

| quintron a răspuns:

Ai sectiunea contact sau help

| camycamy a răspuns:

Emailul cred ca e cel pe care primesti mesajul de comfirmare a emailului cred daca nu ma insel ca se cheama ''noreply4@ourworld.com" funda?