| a întrebat:

Deci o fata mi-a furat contul de Ourworld si a schimbat e-mailul si parola. Eram lvl 90 si imi vreau contul inapoi.

Am auzit ca pot sa trimit un mesaj la ow in care pot sa le spun ce s-a intamplat.

La ce e-mail trebuie sa scriu mesajul? va rog ajutati-ma imi vreau neaparat contul inapoi crying. [Funditaaa]

Multumesc anticipat.
[scuzati categoria]

2 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Al meu era 100 și mi s-a furat, noroc că l-am luat înapoi. Da, există. Fă-ți un cont nou, dă-i un mesaj lui Zoe (sau ceilalți utilizatori care au creat ourworld-ul), explică-i că era contul tău, că-l vrei înapoi și se va rezolva. Baftă!

| YukimiNini_4967 a răspuns:

Si mie era 58 sau 59 dar nu stiu ce sa fac