| anonim_4396 a întrebat:

Deci o fata mi-a furat contul de Ourworld si a schimbat e-mailul si parola. Eram lvl 90 si imi vreau contul inapoi sad.
Am auzit ca pot sa trimit un mesaj la ow in care pot sa le spun ce s-a intamplat.
La ce e-mail trebuie sa scriu mesajul? va rog ajutati-ma imi vreau neaparat contul inapoi crying(. [Funditaaa]

Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| emokid_1733 a răspuns:

Nu iti poate schimba emailu, Doar parola si pe aceia tiai puteao recupera. imi pare rau nu am jucat jocu ala niciodata si nu stiu sa iti zic. Da sper ca te descurcitongue

| Bujîe a răspuns:

@emokid: Ba da poate sa imi schimbe emailul de verificare.si l-a schimbat cu unul de`al ei straight face
@dianageo21: am zis ca mi l-a forat, nu ca i l`am dat...

| Bujîe a răspuns:

Furat*

| Bujîe a răspuns:

De ce sa'i dau fundita? o_o'...m'a ajutat cu ceva?

| MissDi a răspuns:

Vai de capu tau.nu te pot ajuta...da de ce i-ai dat contul?

| MissDi a răspuns:

Bine...daca dai fundita daio lui emokid.chiar daca am si eu nevoie. daio lui.sad