| Papadopolina a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul:la mine in scoala este un baiat mai mare cu un an care ma place! Intr'o seara am vorbit pe facebook iar el mi-a dat de inteles ca vrea sa se combine cu mine! Eu l'am intrebat daca nu i se pare ca e prea devreme(asta fiind un mod subtil de al refuza). Problema este ca si mie imi place de el dar mi-a fost rusine sa spun da din prima iar acum acesta nu mai vorbeste cu mine.Nici pe facebook nici prin mesaje.Tin sa mentionez ca marti l'am intrebat daca e suparat pe bine iar el a is ca nu! De atunci nu am mai vorbit si imi este putin rusine sa il caut dupa ce crede ca l'am refuzat(inca o data nu am vrut sa intentionez asta)..Ar trebui sa il caut sau sa mai astept ca sa imi zica el ceva?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Din când în când și fetele mai trebuie să dea și ele un semn de viață, un apropo.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrei să se întâmple ceva caută-l, dacă vei aștepta nu se va întâmpla nimic.

O seară liniștită îți doresc.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ala nu fost un refuz. eu cred ca incerca sa vada daca ar putea sa parcheze si el la tine si... vazand ca trebuie sa si bata capul sa te cucereasca si a vazut de drum.

daca chiar era interesat nu se lasa asa cu una cu 2.

| tudo393 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere!

| Miur a răspuns:

Ar trebuii sa-l cauti ca poate el s-a suparat si nu vrea sati zica... daca vrei sa vina de la el v-a trebuii sa astepti mult timp

| AndreutaDeea a răspuns:

Rău ai făcut.Caută-l! happy
Te pup! :*

| Denisuk21 a răspuns:

Buna.Daca, chiar il placi cu adevarat eu iti zic sa ii spui asta cat de curand. Pentru ca daca nu o sa ii spui risti sa il pierzi de tot