| blackboss a întrebat:

Deci sunt baiat si am 13 ani sunt in clasa a 7 a si imi place de o fata de a 5 a.De fiecare data cand o vad as vrea sa vb cu ea si ceva ma tine.Si in plus nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea.
Ce credeti e prea mare diferenta? Ce idei de bagat in seama aveti!
Sa stiti ca imi place mult de ea.niste ideii?! FUNDA?!

2 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Salut! Pai, diferanta nu e mare deloc, e chiar potrivita. Ca sa te bagi in seama cu ea...incepe sa glumesti cu eahappy,daca nu salut-o, incepeti sa vorbiti, nu e chiar asa greu, stiu ca ti se pare greu la inceput, dar dupa ce te-ai bagat in vorba e usorhappy. Bafta!

| girlggg a răspuns:

In primul rand buna si nu diferente nu conteaza asa de mult...du-te la ea si intreab-o cum o cheama, cati ani are etc. orice sa te bagi cu ea in seama sau poti sa te duci cu predica daca aveti un profesor comun la o materie comunawinking