| blackboss a întrebat:

Hei! Am si eu o problema.mie imi place de o fata....si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea.niste idei?

6 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Câți ani ai, Romeo?

| Psychic a răspuns:

O abordezi si ii spui:
-Buna, eu sunt(prenumele tau si o sa il spuna si ea)
-Te-am remarcat(spui unde si cand) si de atunci ma gandesc des la tine.
-Daca vrei si tu putem sa ne intalnim zilele astea sa mai vorbim, poate
o sa-ti placa de mine si o sa devenim prieteni, daca nu, putem sa ramanem amici.(In felul asta nu o sa poata raspunda cu "nu" sau "da", nu ai pus nici presiune pe ea si te-ai referit si la alt aspect decat cel fizic - ceea ce o sa o faca curioasa cel putin).

| jess179 a răspuns:

O intrebi diverse lucruri, Ii cumperi ceva, nu foarte scump, Ii ceri nr. de telefon, apoi o saruti. daca si ea te place e imposibil sa nu mearga.

| tonynegrui a răspuns:

Pfff pla man me to mi-am facut sperantze cu 3 si am facut tot ce mia stat in putintza le-am dat flori le-am invitat la dans am vb cu ele... uite nu stiu dar daca o cunosti vb cu ea si iti zic sa incerci peste 3 saptamana chesti cu flori si alea stind daca inecrci a 2-a zi X| sigur sar speria un pic dar vezi daca are preten si bafta!

| adriang95 a răspuns (pentru tonynegrui):

Vai de puii mei ce scris ai!? Omule, nu mă miră că te-au refuzat... La cum te-ai exprimat nu îți dau mai mult de 13 ani așa că mai așteaptă că or să apară și fete pentru tine...

| GGgirl2000 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa dai bine in fata ei si sa o surprinzi cu cateva chestii. crede-ma daca va vedea ca este loial si bun te va iubi. FUNDA?