| Csf15051998 a întrebat:

E normal sa am fantezii putin mai deplasate?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Perversiunile si fanteziile sexuale incercate si practicate pe parcursul actului sexual, reprezinta condimentatia ''picanta'' mai mult decat necesara, exact la fel cum este sarea si piperul din orice mancare gustoasa si... apetisanta. big grin Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atât timp cât nu pute, nu lasã vânãtãi grave, e om si e om viu e normal.

| Irinami21 a răspuns:

Atata timp cat nu ai cu morti si copii, este ok. laughing))

| DanyelDani88 a răspuns:

Buna Csf15051998! E deplasat sa ai fantezii putin mai normale?

Cat timp nu sunt puse in aplicare poti sa ai fantezii foarte deplasate, ca nu afecteaza pe nimeni, cand le pui in practica, e mai putin normal
Pace!