| AngelErmin a întrebat:

e prima intrebare pe care o pun pe acest site asa ca nu ma judecati daca fac unele greseli.
De ce unii barbati/baieti raman singuri o viata intreaga si de ce toate femeile au pereche in afara de alea urate si grase care le excludem din peisaj ca pana si alea au relatii unele dintre ele.
Vad o multime de intrebari pe acest site, eu am 12 ani si am facut sex cu una de 15 ani, eu asa, eu asa, nu stiu daca sunt reale sau sunt puse la baza, probabil unele sunt reale, eu chiar nu inteleg pustiul ala care habar nu are sa se ingrijeasca singur are o iubita si sunt barbati care sunt singuri la 50 de ani si barbati calumea, ma refer buni la suflet si calmi nu ca unii alcoolici si vai de ei? Dau un exemplu, asa ca sa va faceti o idee,de ce dracu a mai fost creata femeia atunci daca unii barbati nu au parte de ea? Eu stiam ca toti si toate aveam o pereche dar wow ca sa vezi nu este asa ce minune, unde este Dumnezeu in aceste situatii, face SPA, ce face? Eu unul n-as accepta daca as fi in locul lui ca creatia mea sa se destrame in halul asta, la ce dracu a mai dat femei doar sa le vedem cum merg pe strada unii dintre noi ma refer la barbati?
Eu am aproape 21 de ani, am facut scoala merg si la facultate, fac sala si ce am? N-am nimic, eu cum las mostenire, ce mostenire las eu? Fiecare om are dreptul la o familie pana si oameni ai strazi, fiecare avem dreptul la viata din nu stiu cate miliarde de femei nu se gaseste una si pentru acel barbat printre care ma aflu si eu dar se gaseste pentru un pustan de 12 ani care de abia a invatat alfabetul?
Dau funda doar daca sunt raspunsuri concrete si sincere dau daca sunt la misto le voi raporta.
Multumesc anticipat!

74 răspunsuri:
| lpavel a răspuns (pentru alina2k18):

Grasele au barbati valabili langa ele? laughing mor de ras laughing posibibil dar atunci sigur au bani ca deh, mai sunt si barbati materialisti... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ancaval):

:*

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Delocimportant):

"Voia doar bani"

Deci cu alte cuvinte, era materialista, dar n-am sa te mint: multe femei sunt materialiste. Prin urmare e nevoie de tot atâția nătărăi...

| Violleta2022 a răspuns:

Barbatii care raman singuri toata viata, pot fii bolnavi, impotenti sau cu un penis extrem de mic, sau teribil de zgarciti.

Vorbind de atractia fizica si de relatiile sociale, ce treaba are ca faci sala sau ca mergi la fcaultate?
Ai 21 de ani si nu ne-ai spus nimic altceva despre tine! Daca esti esti frumos, urat, slab, gras, daca esti inalt sau micut de statura, daca ai un cuc mic sau mare, daca ai casa si masina samd.
Sala si scoala, pe care le frecventzi tu, chiar nu afecteaza sau atrage, pe nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Mi -am adus aminte de un banc.
Cineva se ruga la Doamne -Doamne sa castige la loto!,,Da Domne sa castig la loto'' Dar o voce din cer ii raspunde,,Ai pus bilet, fiul meu''
Daca zici esti prezentabil, te comporti bine in societate, nu vad de ce nu ti-ai gasi perechea! Poate esti prea selectiv, ai prea mari pretenti?

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru AngelErmin):

Tot pe 22 de ani am avut primul iubit, el avea 20. DAR erau alte vremuri pe atunci.
Cauta tehnici de abordare.Nu ai de undesa stii ca nu au nimic in cap daca nu le cunosti.
Incearca dialoguri pe siturile de socializare, desi eu sunt cam sceptica!

Răspuns utilizator avertizat
| SoareDaniel a răspuns (pentru AngelErmin):

Tin sa te contrazic, a lasat cineva un comentariu foarte adevarat la faptul ca unii stau doar cu ea in mana si se uita la altii cum au. In 90% din ce vad eu pe strada, toti baietii au cate ceva cu care ies in evidenta, un fizic facut la sala, o masina sport si un portofel generos. Nu mai tot infloriti, ca fiecare om are perechea lui, la genul ca sta degeaba si asteapta de sus. Din pacate, sunt fete care nu prea stiu ce sa faca cu viata lor dar care pluseaza cu frumusetea lor si emit pretentii la fel ca unele realizate pe plan financiar, aici e foarte adevarat. Crede-ma ce iti spun, am amici, mai putin dezvoltati la varsta lor, dar care au magnet de rup la volanul lui AUDI A4 sport. Concluzia e ca, daca esti cu adevarat rupt in fund si nu ai ce sa oferi unei fete o sa iti plangi de mila toata viata. Si inca ceva, astea in opinia mea sunt niste chestii normale, pe care un barbat adevarat trebuie sa si le detina in portofoliu.

Răspuns utilizator avertizat
| SoareDaniel a răspuns (pentru AngelErmin):

Din pacate asta e realitatea frate din ziua de azi, vrei sa intelegi bine, daca nu iarasi bine. In cazul tau, cum spui ca nu ai nu stiu ce gena, ce poti tu sa oferi atunci unei femei ca om ajuns la varsta ta, poti sa imi raspunzi? Nu trebuiesc condamnate pana la urma femeile, e normal sa isi doreasca anumite chestii de la un barbat. Asta e, esti vazut bine in societate daca cobori din mertan si nu are vanzatoarea la magazin sa iti schimbe hartii de 500. Si inca ceva, nu imi zice tu mie ca nu ti-ai fi dorit sa te vezi la momentul de fata cum am mentionat mai sus, ca nu o cred. Eu unul nu o iau ca pe o chestie de genul, ba asta e suta la suta materialista ca umbla cu un tip ca asta, din contra astea vad o siguranta fara margini in acest gen de baieti, care ce crezi le pot vrajii cu vrea pl ta.

| SLS92 a răspuns:

Are o poola prietene, fiecare om lasat pe pământ, intoarce-te inapoi si intreaba-l cu ce i-ai greșit de te-a facut neatractiv în ochii acestor creaturi ce totul li se cuvin. Am 28 de ani nicio relatie pe motiv că sunt scund și urat, nu vrei sa stii ce e în sufletul meu, sunt mort pe interior, nu mai am absolut nicio șansă, singura mea problema e ca nu stiu cum o sa duc stilul asta de viata, pe cât e de dureros pe atat e de penibil, pentru rude, prieteni, esti văzut ca un rebut, un ratat, un nimic. Legat de fete mai plinute, stai cuminte, vad aproape zilnic astfel de fete la braț cu băieții destul de înalți si aratosi, nu mai aduc vorba de restul. Asta e viata pentru unii, nu ai ce face, traita în tristețe și singurătate.