| AngelErmin a întrebat:

e prima intrebare pe care o pun pe acest site asa ca nu ma judecati daca fac unele greseli.
De ce unii barbati/baieti raman singuri o viata intreaga si de ce toate femeile au pereche in afara de alea urate si grase care le excludem din peisaj ca pana si alea au relatii unele dintre ele.
Vad o multime de intrebari pe acest site, eu am 12 ani si am facut sex cu una de 15 ani, eu asa, eu asa, nu stiu daca sunt reale sau sunt puse la baza, probabil unele sunt reale, eu chiar nu inteleg pustiul ala care habar nu are sa se ingrijeasca singur are o iubita si sunt barbati care sunt singuri la 50 de ani si barbati calumea, ma refer buni la suflet si calmi nu ca unii alcoolici si vai de ei? Dau un exemplu, asa ca sa va faceti o idee,de ce dracu a mai fost creata femeia atunci daca unii barbati nu au parte de ea? Eu stiam ca toti si toate aveam o pereche dar wow ca sa vezi nu este asa ce minune, unde este Dumnezeu in aceste situatii, face SPA, ce face? Eu unul n-as accepta daca as fi in locul lui ca creatia mea sa se destrame in halul asta, la ce dracu a mai dat femei doar sa le vedem cum merg pe strada unii dintre noi ma refer la barbati?
Eu am aproape 21 de ani, am facut scoala merg si la facultate, fac sala si ce am? N-am nimic, eu cum las mostenire, ce mostenire las eu? Fiecare om are dreptul la o familie pana si oameni ai strazi, fiecare avem dreptul la viata din nu stiu cate miliarde de femei nu se gaseste una si pentru acel barbat printre care ma aflu si eu dar se gaseste pentru un pustan de 12 ani care de abia a invatat alfabetul?
Dau funda doar daca sunt raspunsuri concrete si sincere dau daca sunt la misto le voi raporta.
Multumesc anticipat!

74 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

"e prima intrebare pe care o pun pe acest site asa ca nu ma judecati daca fac unele greseli."

E prima data cand scrii aici, nu prima data cand scrii in general, deci daca faci greseli (si faci...MULTE) nu ai scuza. Asa ca deja poti sa tai de pe lista "am facut scoala merg si la facultate". Te cred ca oi fi facut vreo scoala si ai intrat la vreo facultate, mai mult sau mai putin bune, dar nicio fata nu vine sa te intrebe de diplome, conteaza ce impresie ii lasi. Cel putin eu, cand ma abordeaza unul cu o astfel de exprimare, nu pot sa fiu decat politicoasa in incercarea de a scapa cat mai repede de el, niciodata interesata.

Asa, mai ziceai de sala. Faptul ca faci sala nu implica neaparat ca arati bine, iar cum tu nu ai zis ca arati bine, tind sa cred ca s-ar putea sa nu fie asa.

Deci, tu vrei o gagica, dar de oferit ce oferi? Fizic de invidiat? Inteligenta peste medie? Cultura generala vasta? Bani? Care sunt calitatile tale? Cand le identifici, te uiti dupa fete care cauta acele calitati si problema e rezolvata.

Ah, si apropo, pentru ala de 12 ani s-o fi gasit o tipa de 15 cum ziceai tu. Dar daca asta e problema ta, da-i mesaj aluia de 12 care a pus intrebarea si roaga-l sa te puna in legatura cu fata... poate poate. La inchisoare intri dupa, dar macar te stii dezvirginat.

Răspuns utilizator avertizat
| Delocimportant a răspuns (pentru alina2k18):

Dar tu ce fel de barbat preferi, Alina, frumos, cu bani, gen Dorian Popa, sau?

| Delocimportant a răspuns (pentru ancaval):

Nu incuraja omul degeaba, cum ca, la varsta de 30 de ani, isi va gasi perechea. Eu am 28, si nu mi.am gasit-o. Doar de esecuri am parte. Am suferit foarte mult. Si acum plang si sufar din cauza unei nenorocite, care a profitat de mine.

| alina2k18 a răspuns (pentru Delocimportant):

Nu frumos ca nu stau sa fiu paznicwinking aia frumosi sunt foarte vanati de femei INTOTDEAUNAwinking sa fie prezentabil si ingrijitwinking si sa impuna respect, si da, sa aiba o meserie banoasa sau sa stie sa faca bani laughing ca altfel de ce mai fac familie cu el si de ce se mai numeste CAP DE FAMILIE?
Otherwise imi preia el numele meu de familie si copiii la felwinking

| Delocimportant a răspuns (pentru alina2k18):

Nu prea e ok chestia cu banii. Unele femei, isi construiesc familie, si alaturi de barbati mai putin potenti, din punct de vedere financiar. Nu se poate si fara bani multi, asa zici? Alina, te respect, ca pari sa fii fata serioasa, inteligenta, cu capul pe umeri, insa, daca toate femeile au aceeasi dorinta ca si a ta, inseamna ca trebuie ca, toti barbatii, sa devina bogati, pentru a avea sansa la un viitor alaturi de o femeie.
Apropo, ce are daca e frumos si vanat? Daca te iubeste doar pe tine, nu trebuie sa iti faci griji, oricat de vanat ar fi.

| alina2k18 a răspuns (pentru Delocimportant):

In momentul asta nu m-as vedea cuplata cu un barbat care are aprox 30 ani si e rezident in Bucuresti si castiga 2000 lei in anul 2020 si nu are ambitie sa faca mai mult.
Nu ma refeream la bogatani adevarati.
PS: daca e vanat de fetite nu exista barbat care sa nu cedeze daca pisicilii frumoase si f tinere ridica, coditawinking pam pam laughing

| Delocimportant a răspuns (pentru alina2k18):

Inseamna ca tu nu ai destula incredere tine si nu te consideri suficient de frumoasa pentru a fii sigura ca acel barbat va fi doar al tau.
Eu cred ca, pentru o tara ca Romania, e bine si daca iei acei 2000 de lei. In urma cu 2 ani, eu lucram pentru 1200 de lei. Si nu lucram doar eu pe acea suma. Daca nu se poate mai mult, atunci de unde?

| alina2k18 a răspuns (pentru Delocimportant):

Am specificat ca in Bucuresti pentru ca stiu si eu ca prin tara prin orasele f mici e cam trista situatia.

| ancaval a răspuns (pentru Delocimportant):

1. Nu încurajez degeaba. Eu NU am făcut cont aici, să vorbesc prostii, spre deosebire de alții. Vorbesc sincer. Așa sunt eu.

2. Dacă ai 28 de ani și nu ți-ai găsit muiere, e stricat treaba ta. Eu nu te-am întrebat nimic. Gândește-te că undeva greșești, de ești singur.

3. Dacă ai avut parte de eșecuri, NU e vina noastră, DOAR a ta. Poate trebuie să plătești pentru ceva.

4. Dacă plângi, suferi, iar e treabă ta. Ai două variante: suferi o viață întreagă sau te trezești la realitate.

Repet, și sper să priceapă lumea: NU încurajez degeaba, NU vorbesc prostii. NU am făcut cont aici să mă dau în spectacol.

Și cine are, într-adevăr, nevoie de sfaturi, o să asculte.

| ancaval a răspuns (pentru AngelErmin):

Pari foarte grăbit în conversații, nu vrei să înțelegi ce zic eu, ești fixat pe ideea ta, și atât. Oricâte ți-aș zice, tu o ți pe a ta. Poate nu ai nevoie de sfaturi. Sunt în plus atunci.

Dacă eu îți trimit mâine o fată, o accepți? Sau faci figuri?

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru AngelErmin):

Eu știu că viața e grea. Dacă eu n-am avut necazuri... Dar ce trebuie să fac? Să mă omor sau să merg mai departe?

Și ce necazuri ai avut? Sau ai?
Și nu mi-ai răspuns la întrebarea cu fata aia... Vreau să știu dacă o accepți.

| AnastasiaK a răspuns (pentru AngelErmin):

Ai pus o intrebare, ti-am raspuns. Acum ca tie nu-ti convine raspunsul, aia e. Vrei sa te mint si sa-ti spun ca esti un mare geniu unic si de aia nu-ti gasesti pereche? Nu, te exprimi ca unul care a terminat cu greu 8 clase si asta tine orice fata decenta la distanta. Cum arati nu stiu, dar daca nu ai gasit vreuna banuiesc ca nu esti Adonis...in fine, nu stau sa repet ce ti-am zis deja. Deduc acum ca nici cu inteligenta nu stai prea bine la cat de putin ai inteles din ce ti-am zis laughing Raporteaza raspunsul daca te simti bine, poate i se face mila vreunui administrator si iti explica, mai clar decat am eu rabdare, de ce nu te-am jignit in niciun fel...dar na, fiecare intelege ce poate. Eu nu sunt responsabilă decat pentru ce zic, nu si pentru ce nu esti tu capabil sa intelegi.

P.S. E absolut irelevant procentul de masa musculara daca nu precizezi kilograme si inaltime. 49% poate sa aiba si un slabanog.

| ancaval a răspuns (pentru AngelErmin):

"Eu nu sunt responsabilă decat pentru ce zic, nu si pentru ce nu esti tu capabil sa intelegi." Așa zicea AnastasiaK.

Vorbele astea le-am văzut pe o rețea de socializare. Nu sunt de la ea.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru AngelErmin):

Am vrut să-i scriu ei acest comentariu, dar fiindcă m-a băgat în lista de ignor, NU pot să-i răspund. Și ea nu vede ce scriu eu.
Orice prost, dacă ia un citat de pe net și îl zice cuiva, pare deștept, DAR NU E! Doar pare.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru AngelErmin):

Poate are probleme, nu știu. Nici nu mă interesează.

Și până la urmă nici ea nu scrie corect. De ce? NU pune diacritice. Așa că ...inteligenți din ăștia....peste noapte!

Nu știu cum stă treaba cu raportarea?! Și mie îmi ajunge, după textele pe care le scrie...mi-e milă! Las-o!

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru AngelErmin):

Ar trebui anulat contul cu totul, NU suspendare de 30 zile. Adică eu NU aș ierta așa ceva, mai ales de la o domnișoară așa de inteligentă, ca ea.

| alina2k18 a răspuns (pentru AngelErmin):

Procentu ala de masa musculara il are un om normoponderal fratilii meu laughing
Esti inalt si slabut, nothing special laughing fizic, chiar ieri am vazut in metroul aglomeratwinking unu sportiv de vreo 19 ani la 1.98m mega fit de se ducea la antrenament la DINAMO dar asa frumusete - față- rar am vazutwinking ala da baiat, nu degeaba ii suna telefonul non stop cu mesaje laughing ala cu siguranta nu vine pe TPU sa miaune la dragoste & sex laughing
''Ia-te de mana cu Alina si faceti misto in alta parte ca aici nu e loc de mistocarii.''
Eu deja fac misto si prin alte parti laughing
Lasa bossule ca vine userul mgtow si iti da raspunsul pe care il doresti si posibil sa iti recomande si papusica dă șăsi mii dă lirii stierline care face cat 10 femei porniste laughing
Haw! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Dublu standard =scrii acolo ca grasele si uratele nu au iubit,apoi scrii ca cica tu trebuie sa ai pe una ca cica asa e normal, dupa ce ai discriminat niste pers aiurea iti arati si caracterul,frustrarile,complexele,fetele nu te plac pentru ca esti un plangacios,frustrat,pampalau,timid, probabil si urat ca daca mergi la sala nu esti frumos, nu vrei nimic sincer vrei sa confirmare asta vrei, mereu am dat de barbati urati frustrati, complexati care cica aveau pretentia ca x sa se uite la ei, cica ele sunt obligate, incredibil, incel

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Delocimportant):

"Și acum plâng și sufăr din cauza unei nenorocite care a profitat de mine."

Cum a profitat de tine?

| Delocimportant a răspuns (pentru GirlOnline81):

Voia doar bani, in acest sens ma refeream.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Https://www.tpu.ro/......c-iubitei/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Problema ta nu e fizicul, ci faptul că te lauzi și pe burta goala. Niciodată să nu răspunzi la tipe care se cred "superioare" ție, daca nu te accepta așa cum ești sau cum își imaginează ele pa și larevedere, e mult mai simplu sa fii de acord cu ele laughingvrea doar să ți facă în ciuda. Ai lu-at momeala.