| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Este in regula sa ii fac iubitei mele sex oral prima oara cand fac sex? (Suntem amandoi virgini si avem 15 ani )

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa mai asteptati vreo 2 ani, ca sunteti mult prea mici pentru sex, de orice fel ar fi el.

| anonimuIl a răspuns:

Da, prima oară când un bărbat se culcă cu o femeie îi face și sex oral.

| FredericChopin a răspuns:

Eu zic sa nu te prindă mata/tactu sau masa/tacsu ca ți rupt o n fericire în rest e totul OK a și dacă o faceți n parc și va vede cineva(un vecin un prieten mai vechi etc) ii spuneți ca sunteti MAJORI la mine asta a MERS?

| Oanaoni a răspuns:

Eu zic să aștepți

| Mar1cika a răspuns:

Daca amandoi sunteti de acord cu actul sexual atunci totul este ok.Fiecare om vrea sa aiba anumite experinte sexuale si este ok sa experimentezi cat timp este consensual din ambele parti.