| Ionela_Prodaniuc_1998 a întrebat:

Buna TPU ..este vorba de un baiat..care de cateva zile ..imi tot pune mana pe picioare. odata stateam langa el la masa..si mi-a pus mana pe picior si i-am pus-o si eu lui ..si dupa mi-a luat mana ..si,si-a bagat degetele printre ale mele. ieri ma tinut in brate..imi tot baga mana in buzunarul din spate al pantalonilor..imi trage cu ochiul.ce sa cred despre acest baiat? ii place de mine? sau vrea altceva?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa te violeze

| FemeiaPisică a răspuns:

Ce să crezi dacă te pipăie iar tu îl încurajezi? Ori vrea să facă păcate trupești cu tine ori să îți fure portofelul din buzunarul de la spatele pantalonilor.

| darrio2007 a răspuns:

Cam vrea altceva.Nu vrea o relatie.Mai ales ca si tu l-ai incurajat.Ai grija sa nu pici prea usor(la orizontala), ca vad ca iti place si tie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate vrea sa ti maseze piciorușele, intreabă l.

| 愛日本 a răspuns:

Nu lasa pe oricine sa te atinga, nu fii o usuratica

| RAY a răspuns:

Ionela sigur vrea sa te aiba o noapte doua,mai ales ca dai se inteles ca si tu vrei,ce pierzi daca faci sex cu el? numai fiti asa primitivi in gandire,sexul e o nevoie umana care nu necesita casatori, relatii etc isi place de el fa sex ce e rau, sexul e un dar de la zeii spuneau grecii antici, protejeazate mereu, nu uita de preludiu, sex oral clitoris da sa ai si tu orgasm nu doar el

| mihai69 a răspuns:

Îi place de tine și -evident! vrea și altceva...winking

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, eu cred ca va iubiti reciproc.

| LoveSleep a răspuns:

E simplu. Tot ce ar vrea el, ai vrea și tu.

| minrest a răspuns:

Pipaitul nu e un mod de a curta o fata. Si nici cand vrei sa te culci cu o femeie, pipaitul nu face parte din arsenalul barbatului. Ca sa se poarte asa, sunt necesare doua conditii:1. sa te considere usoara 2. sa vrea sa se culce cu tine.

| SkyPilot a răspuns:

Suna mai mult a altceva, dar nu poti sa fii sigura. Daca ar fi vrut o relatie ar fi inceput prin a vorbi mai mult si a atinge mai putin. Ar fi bine sa lamuresti lucrurile cu el. Si nu ii ceda prea usor, fa-l sa lupte.

| Lawliet14 a răspuns:

Pai te place. Daca nu ti-e coleg, are intentii clare de apropiere. Nu vrea neaparat altceva daca a facut gesturile astea, sunt gesturi pur si simplu dragastoase. Nu te-a prins de altceva. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandr a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sex, dar mai bine ai lamuri lucrurile cu el!

| FlorinMarius123 a răspuns:

Suna a altceva nu doar ca ii place de tine probabil vrea sa aiba si o relatie cu tine