| NoNamess a întrebat:

Eu am 13 anni si imi place de n baiat de la mine din scl care are 15 [ cred ] [ e a8a] si noi ne stim din priviri si etc. da reu il stiu pe un prt bun de'al lui [ fumam impreuna ] chestia e ca el e genu' ala de baiat [ daca nu te place ] face misto de tine ca'l placi. eu am mai fost cu unu mai mare si nu a merg f bine dar nu stiu cum sa incep sa ma cunosc cu el [ fara vb pe mess plss:O3 - >PS pentru cai care 'au ce sa faca nu faceti mistio si sa nu v'aud cu tampenii d'aslea ca esti prea mia pentru un prieten\ fumat straight face] Concluzia este ca nu stiu cum sa ma apropii de el fara sa par obsedata sau ceva de genu Helpp :O3

8 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Nu cred ca mi-ar placea vreodata o fata fumatoare nici daca arata ca Eva Kent...

| JustMeCata a răspuns:

Fetita de geaba zici ca sa nu zic ca ești mica ca asta ii adevarul și de fumat nici nu mai vorbesc, lasă prieteni și prostile și vezi-ti de scoala, vorba aia de-ai fi tu a mea. laughing Si încă ceva se vede ca la 13 ani umbli după ***.

| NoNamess explică:

Asta w un sitw in carw sa ma ajuti nu sa ma incurci

| Haose a răspuns:

Incerca sa te alaturi in antujarul lui, din cate vad esti o fata "rea" ( fumezi ), deci vei putea face asta usor. Fii cat mai tupeista, iar daca face misto de tine, o sa-ti schimbi imediat sentimentele si o sa-ti doresti sa dispara, si chiar asa o sa fie... deoarece el se va duce la liceu.

| frisca a răspuns:

Pai eu am 14 ani si eu am avut aceeasi problema...si eu fumez si el fumeaza si cel mai bun lucru a fost sa ma bag in anturajul lui, sa ma imprietenesc cu prieteni deai lui si apoi cu el si de la prieteni poate, poate ajungeti la iubiti sau poate te ajuta prietenele tale...vezi ce poti facehappy

| SlickAdy a răspuns:

T duci la el si-l intrebi..."ai un foc?"

| sεcяεт a răspuns:

Fumat rolling eyes Am si eu o intrebare tu fumezi ca iti place tie [desi nu are ce sa-ti placa] sau doar pentru a fi aproape de el? oh go on. In fine oh go on... fi cat mai naturtala in rpivinta lui si daca tot fumezi profita de asta si du-te la el, cere-i un foc/ o tigara, si vezi daca intra cu tine in vorba. Daca are niste prieteni de incredere cere=le lor ajutorulbatting eyelashes si poate poate unul te va ajuta. Funda? puppy dog eyes

| Rurix a răspuns:

Fumaţi? Copii fără viitor.
Am cât am şi sunt mai mare ca tine, aa da. Nu fumez.
O să vezi mai târziu ce mişto o să îţi fie că ai fumat laughing

Poţi să îi spui în faţă.