| anonim_4396 a întrebat:

eu am 2 masele scoase,si imi este rusine sa ma sarut cu limba, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| UngratefulPC a răspuns:

O sa fie bine ca nu ai cu ce sa o/il musti de limba ^^. Acum fara gluma. nu ar trebui sa iti fie rusine. daca tu crezi ca exista dragoste intre voi 2 fi sigur ca astfel de detalii nici nu se observa.

5 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Saruta-te cu un penis, cu un pom, cu o fata, da' nu cu limba.

| marinaa9 a răspuns:

Tu te saruti cu maselele:-s
nu cred ca-ti ajunge partenera cu limba pana la masele, in fine.

| ZiZan a răspuns:

Tu iti bagi limba pana in gat?

| anastasia9 a răspuns:

Stai linistita ..nu are nici o legatura maseaua cu limba stai linstita, cine te place, te place si asa kiss

| GeaninaGeani95 a răspuns:

laughing))))) Nu te scobește între măsele, stai liniștit/ă! happy