| restuleistorie a întrebat:

eu si cu iubitul meu vrem sa incercam tot felul de lucruri noi in pat. vreau sa stiu ce se intampla daca in timp ce dorm, seara, iubitul meu ma dezbraca si face dragoste cu mine.
ce as simti si ce s-ar intampla?
va multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te-ar penetra in timpul somnului, (probabil pe la spate) ai simti cum iti intra penisul in vagin sau anus si in mod sigur si obligatoriu ti-ar provoca trezirea. Un raspuns clar in privinta a ceea ce s-ar intampla ulterior, nimeni nu poate ghici precis, decat doar presupune. Viseaza in continuare frumos. Chiar si cu ochii deschisi. big grin

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Te trezesti si continuati sa faceti sex normal. Daca nu sunteti protejati, este posibil sa ramai gravida.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Presupun,ca barbat, ca e destul de tare chestia.Dar daca te trezesti tu si ii faci sex oral in timp ce doarme? Nu crezi ca si asta este interesant?

| Otto2014 a răspuns:

Ca e misto, dar na...

| Ceva123 a răspuns:

-_o oare ce ai simti si ce s-ar intampla? E aceeasi chestie cu sexul in timp ce esti treaz poate doar senzatiile amplificate ca o sa fii mai euforica.