| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Buna TPU.Eu si prietena mea peste cateva zile aniversam o luna de cand suntem impreuna.Ce cadou sa ii cumpar? Cea mai buna idee primeste FUNDA!

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic ca flori big grin mie asta mi-ar placea sa primesc. Daca esti major, da bine si o sticla de sampanie. Ar fi dragut si un tortulet cu mesaj personalizat.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi un buchet superb de trandafiri rosii, o felicitare in care sa-i spui cat de mult o iubesti si cat inseamna ea in viata ta, o poza cu voi doi in rama si o cutiede bomboane in forma de inimioare. Ai mai putea adauga un parfum, o bluzita in culoarea ei preferata sau o pereche de cercei de argint. Cel mai important, spune-i ca o iubesti, ca vrei sa sar batoriti cat mai multi ani de relatie impreuna, sarut-o pasional, alint-o si rasfat-o cumii place ei mai mult, alocai intreaga zi si mergeti impreuna la un film de dragoste si in timp ce se saruta protagonistii sarut-o si tu, apoi comentati filmul si spune-ica ti-ar place ca si iubirea voastra sa fie la fel de puternica ca si acea din film si ca speri ca si voi sa terceti impreuna peste toate probele vietii. dar neaparat sa alefgi un film cu happy-end, ca mesajul transimis cu aceasta ocazie sa fie ca iubireat triumfa intotdeauna si ca senzatia voastra la finlaul filmului sa fie una placuta, asa cum trebuie sa fie in aceasta zi. Dupa film, ati putea servi ceva in oras, apoi sa mergeti la o plimbare prin parc tinandu-va de mana si, de ce nu, la final, sa sarbatoriti intr-un club. Iubiti-va mult si fiti fericiti impreuna!

| Issabela26 a răspuns:

Fetele sunt foarte romantice si le place romantismul.depinde de locul si momentul in care ii vei oferi acel cadou insa sunt multe cadouri pe care le poti face: o perna cu voi 2, o cana cu voi 2 sau orice alt ceva personalizat, un buchet de flori (trandafiri pentru ca fetelor le plac trandafirii) si ceva practic ce stii ca isi doreste si alaturi o floare, o jucarie(ursulet sau orice alt cv) daca stii ca ii plac chestiile astea si e copilaroasa, ii poti face o scrisoare si sa pui un vecin sa eu dea si sa scrii in ea ce simti pentru ea ( daca e o pers romantica). sper ca te-am ajutat happy succes si la multi ani

| Andradutsa a răspuns:

Ceva simplu, dar totodata care sa simbolizeze ceva frumos, adica un trandafir :X ai putea sa-i iei cate un trandafir in fiecare luna cand este aniversarea voastra.
e prea mult sa-i iei lantisoare de aur sau argint, acum cand abia ati facut o luna. ai tot timpul din lume sa o faci mai incolo :*

| edizamfir a răspuns:

Eu i-am cumparat un lantisor finut cu un pandantiv LOVE, ambele de argint
dar sa stii ca nu conteaza ce cadou ii iei, daca te iubeste no sa conteze nici locul nici, ora nici ziua, nici macar daca e pe stop, pentru ea va conta ca esti langa ea in acea zi, si va aprecia si daca ii duci o floare, dai orice daca vrei sa ii dai ceva, dar sa fie finut, si dai acel lucru in asa fel incat sa vada ca iti pasa, insa nu prea mult ca sa nu profite de tinewinking
sa va tina >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| cristinaXOXO a răspuns:

Hm... la 1 luna vrei sa-i cumperi deja cadou? Poti s-o scoti la un suc in oras.

| hapciupalit a răspuns:

Depinde si de cati bani dispui, dar am o idee, daca vrei sa ii cumperi ceva, cumparai un lant, cercei, orice semnificativ, in schimb mai mult decat sa-i cumperi ceva conteaza cum petreceti ziua aia aniversara, fa-o sa nu uite nici o data, nu stiu mergi cu ea la o herghelie sa calariti, mergi cu balonul, mergeti cu o barcuta pe lac, cauta un loc unde sa ramanenti numai voi doi sa puteti sa va simtiti bine si nu ma refer la faptul sa aveti unde face sex, asta poti face oricand, ideea ii sa o faci sa se simta fericita langa tine.