| Danny_8046 a întrebat:

Peste cateva zile va fi ziua de nastere a prietenii mele...Nu am nicio idee pentru cadou. Ce imi sugerati sa ii cumpar? Dau fundita pentru cea mai buna ideekiss:-)

Răspuns Câştigător
| allgamemuziq a răspuns:

Deci banuiesc ca esti fata nu? danna...da esti fata, asa deci daca vrei sai faci cadou lu o prietena ar fi dragut sa ai faci cadou un lantisor cu initiala tahappy ar fi foarte foarte dragutbig grin sau un ursulet cu o inimioara in brate pe care sa scrie y love you sau sa te duci si uh cu o sticla de ceva o sampanie ceva si o ciocolata e mai modest pnm:-P, oricum atentia conteaza iti zic ca nu va fi dezamagita deloc:* oricum nah sper ca team putut ajuta:-P hai sa imi iei si mie ceva de ziua mearolling on the floor 20 mai smug nu uitarolling on the floor hai te pusi dulce dulce:*:*:*:*

8 răspunsuri:
| Danny_8046 explică:

Eu vreau ceva mai deosebit ca totusi este ce mai buna prietena.

| Emonika_6042 a răspuns:

Propun sa ii dai cadou ceva facut de tine. E muult mai frumos sa aiba amintire ceva de la tine special facut pentru ea. Eu de exemplu i-am facut prietenei mele o prezentare in powerpoint cu pozele noastre si am pus pe fundal melodia Adda - Prietenie adevarata si pot sa iti spun ca a fost mai mult decat incantata. Sper sa te ajute ideea mea! Te pup:***

| Ochiialbastrii a răspuns:

Ar trebui sa personalizezi ceva gen :
-sa pui o poza pe o perna stii tu sa mergi la un magazin de cadouri big grin
-sa scoti la imprimanta o poza cu voi 2 si sa o pui intr-o rama draguta love struck
- sa ii cumperi o bratara\lantisor si o jumatate de inima sa fie la tine jumate la ea...
sau poti sa ii cumperi un parfum de exemplu eu duminica am fost la ziua prietenei mele si i-am cumparat un parfum din carrefour :d

| Cosma16 a răspuns:

Depinde si de personalitatea persoanei... oricum uite cateva idei:
Tricou personalizat[o poza cu voi doua pe el]
O bluza
Colier
Cercei
Bratara
Parfum
Un urs mare de plus

| Sasha89 a răspuns:

Pai ai putea sa i faci cadou:
-cosmetice
-ursulets de plus
-parfum
-o toala misto
-o bijuterie

sper ca te-am ajutat
lma pentru azi love struck

| assasincreed080 a răspuns:

O bratara,un lantisor,un inel,sau orice alte accesorii da sa nu fie din aur, mai bine din argint, pentru ca aurul este pentru romi

| annna_3440 a răspuns:

Poti sai iai un ursulet de plus adorabil`.

| lorka80 a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar fi util prietenei tale.trage-o de limba si vezi ce si cum. daca vrei o idee cu stil gandeste-te la un parfum, daca vrei o idee mai altfel... ceva personalizat.