| Adry05 a întrebat:

^^

Fac un mic sondaj. As vrea ca fiecare dintre voi sa faceti un top in functie de cine ati fi vrut sa castige la "romanii au talent". Am o rugaminte:

Faceti acest lucru in functie de talent, si nu de preferinte. Primul loc, adica cine ati fi vrut sa castige. O sa va dau ca si exemplu un top facut de mine, ca sa intelegeti ideea [asa as fi vrut eu sa fie]

1. Cosmin Agache

2. Narcis Iustin Ianau

3. Valentin Dinu

4. Ballance

5. Rebecca

6. Stefan Florescu

7. Cristina si Alina

8. Medea

9. Valentin Luca

10. Adrian Tutu

11. Sotii Luca

12. Akikai

Da-ti-va si voi cu parerea! Va rog, fara comentarii sau injurii sau voturi negativa [eu nu voi da daca nu il faceti ca mine] pentru voturile vreunuia! De exemplu, sa zicem ca cineva il pune pe Tutu, pe ultimul loc. Cineva care il considera de locul 1, va rog sa nu incepeti sa ziceti "e foarte talentat" si etc. Fiecare cu parerea lui!

Astept parerile voastre! happy Multumesc! O zi buna tuturor!
P. S. Scuzati categoria dar am observat ca e foarte vizitatabig grin

Răspuns Câştigător
| Simona07 a răspuns:

Clasamentul meu ar fi:

1.Narcis Iustin Ianau
2.Ballance
3.Valentin Dinu
4.Rebecca
5.Valentin Luca
6. Cosmin Agache
7.Cristina si Alina
8.Stefan Florescu
9.Adrian Tutu
10.Medea
11.Sotii Luca
12. Akikai
Aceasta a fost parerea mea!

3 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Mai mult de cine imi place fac topul!
1.Narcis Iustin Ianau...
2.Cristina si Alina...
3.Ballance...
M-am plictisit.

P.S:O urasc pe Rebecca!
Pa, pa.

| Șușșș a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| Diana_6668 a răspuns:

1.Narcis Iustin Ianau
2.Valentin Dinu
3.Ballance
4.Adrian Tutu
5.Cristina si Alina
6.Medea
7.Cosmin Agache
8.Rebecca
9.Valentin Luca
10.Stefan Florescu
11.Sotii Luca
12. Akikai