| fumsipraf a întrebat:

fetelor as dori sa va intreb ceva si va rog sa imi raspundeti sincer. Va place sexul salbatic (bondage) nu e dureros? Descrieti-mi va rog senzatia pe care o aveti atunci cand faceti bondage si ce fel de jucarii folositi.as dori s incerc si eu dar vreau sa imi fac o idee despre tipul bondage mai intai. Va rog sa raspundeti sincer. Vreau cat mai multe raspunsuri
merci mult!

4 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Aoleu esti sado maso!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei rupturi vaginale? Vrei vânătăi?
Ce e în filmele porno, acolo rămâne, nu vă ghidați după ele-n realitate.
Părerea mea e că sexul trebuie să ofere plăcere, nu durere și repecusiuni nasoale.

| неизвестныйй a răspuns:

Încercăm happy?