| Flaviussssss a întrebat:

Fetelor, vă place sexul anal? Vă rog să răspundeți sincer happy

10 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu sunt foarte multe femei care practica, nu stiu sa iti dau un procent ca nu am facut sondaj, ca doamna de mai devreme, dar din ce am vazut pe aici, multe fete se tem din cauza "faimelei negative" ce o are aceasta practica, si din cele care au incercat spun ca au renuntat dupa prima incercare care intotdeauna e dureroasa. Eu cred ca cele au avut rabdarea si determinarea sa treaca peste primele contacte care sunt dureroase, simt placere.

| Andrei101010 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Asa este.A fost si un sondaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi iau curajul sa raspund desi nu sunt fata ci femeie:nu categoric nu, mai mult de optzeci la suta dintre cele care o practica o fac nu din placere proprie ci pentru a-i face placere barbatului cu orice pret.Trebuie o dragoste extrem de mare din partea barbatului si o gingasie deosebita sa se accepte asa ceva.Am curajul si sa par demodata, dar inainte de existenta internetului nici nu stiam ca exista asa ceva.Si eram foarte multumita de viata mea sexuala si fara asta.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ati facut dvs. un sondaj printre toate femeile care practica sexul anal si v-au spus in proportie de 80% ca nu le place? Cred ca uitati de gay care au o comunitate destul de vasta si le place ceea ce fac...

| OMFGConrad a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o singură întrebare: Ați ÎNCERCAT vreodată?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Intrebarea ta era adresata in mod foarte clar fetelor/femeilor si nu gay-ilor sau barbatilor din comunitatea homosexuala. ""Fetelor, vă place sexul anal?"" Sau in conceptia ta nu exista diferenta intre fete/femei si gay? Hotarate-te si precizeaza exact/precis cui ai adresat intrebarea.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu eu am adresat intrebarea.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Eu doar am dat un raspuns unui comentariu in care spuneam ca mi se pare absurd sa afirmi ca femeile care fac sex anal, o fac doar pentru barbatii lor si ca ele nu simt placere, aducand ca argument comunitatea homosexualilor "pasivi" care automat fac anal si cu siguranta simt placere in asta.

| Flaviussssss explică (pentru anonim_4396):

Și nu ai fost niciodată curioasă să încerci? Măcar așa, din curiozitate? Sau să-nțeleg că ai făcut... dar nu ți-a plăcut? happy