| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU
ieri eram cu un prieten care e mai mare cu câteva luni, si nu stiu cum am ajuns sa vorbim despre fete si nu stiu ce, si mi-a zis ca o are de 23de cm (scula, penisul) m-am simțit aiurea având în vedere că eu o am de 16, o am eu mică sau el minte? si cat ar trebui sa o ai la 15 ani?
nu vreau răspunsuri nesimtite sau plozi de 12 13 ani care o au de 20 25 cm

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Gîndeste te ca fiecare baiat/bărbat este diferit si ca atunci cand vei avea soție si vei face sex cu ea nu o sa conteze mărimea penisului, ci ce sti sa faci cu el, sa o satisfaci, degeaba ai penisul mare de 25 cm daca pe ea o doare si nu o excită, e degeaba, dar pana vei avea tu prietenă sotie sa faci sex cu ea mai trec niște ani buni, ani in care tu te vei dezvolta la fel si penisul tau.Momentan ai doar 15 ani, gindeste te la altceva nu la fete nu la sex, ci la școală si la viitorul tau. Fetele sexul după 18 ani.

| RAY a răspuns:

Si nu se impiedica in ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca nnu crezi, pana nu ti-o arata!

Ori, poate este unul din aia care isi masoara penisul de la guara fundului pana la varf...

| mihai69 a răspuns:

Așa, și nu ai zis să ți-o rate, că altfel nu crezi?
Nu e imposibil, dar pe de altă parte, nici tu nu ești slab dotat, ba cred că ești chiar cu puțin peste medie. Plus că încă o să mai crească. Oricum, cu ce ai tu sigur găsești fete ce se vor declara mai mult decât mulțumite de dotare!

| Emilian65 a răspuns:

Cred, ca tu spui adevarul si el minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai 15 ani si ii consideri plozi pe cei de 12-13? Mars la culcare, boracule, ca daca ei sunt plozi si tu estiwinking

| Mynameiz a răspuns:

Logic ca minte, cum sa o ai la varsta asta atat poate de 15-16 cm.

| Sherif77 a răspuns:

Tu la 15 ani ai lungimea normala de 16 cm. Prietenasul tau sigur minte happy