| Crina230 a întrebat:

Il plac dar, suntem foarte buni prieteni. oh go on am avut sansa de a fi impeuna dar am zis NU. Un sfat?!

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Spune-i ca te-ai razgandit.
Ar fi bine sa-i spui mai direct sa nu creada ca te joci cu el.

| mona a răspuns:

Vorbeste cu el... poate mai exsta o speranta sa fi cu el

| neutrino a răspuns:

Tu stii cel mai bine daca ai gresit sau nu.

| Azµre a răspuns:

Ce-a fost a fost, obișnuiește-te cu ideea, ai refuzat acum să nu te mai aștepți la încă o altă șansă.

| HueyFreeman a răspuns:

Ai zis deja nu. Nu te mai astepta la alte ocazii.

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu zic s-o lasi balta.winking big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Glsukab a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, undeva in particular se intampla adesea asta daca il placi spune-i-o daca vei fi in continuare prietenoasa cu el il vei face confuz si nu va sti ce sa creada (am patit asta, adica inca patesclaughing)