| Just4Play a întrebat:

Imi place de o colega si i-am spus ce simt dar ea mi-a zis ca nu ma place.
Cum pot sa o cuceresc? Exista sanse?

7 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Pai o poti cucerii, incearca sa te porti frumos cu ea, sa nu te dai la alte fete in preajma ei, sa ii arati ca iti pasa de ea, si daca vrei sa fii mai romantic, cumparai niste flori! Craciun Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poarta-te dragut cu ea dar nu te da la ea deoarece o sa o enervezi mai intai incearca sa pari tipul detreaba si da normal ca exista sanse dar daca e deaea fitioasa lasate

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu sunt sanse. Las-o balta.

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Asa i-am zis si eu iubitului meu. Desigur ca exista sanse sa o cuceresti. Daca exista prin clasa vreo alta fata pe care o placi sau din scoala incearca sa te cuplezi cu aceea si ea va muri de ciuda.Atunci e momentul sa incerci din nou. Iti spun din propria experienta.

| Mirica_Alex_1997 a răspuns:

Poarta-te dragut
Sa ai mereu bani in buzunar
Sa o impresionezi cu ceva
Sa fi smecher
Sa te imbraci misto al scoala
Mai multe in primul rand sa o imprsionezi.

| Kiss4you99 a răspuns:

Depinde si ce fel de fata este. Daca este o fata cuminte atunci acorda-i atentie, acorda-i ajutorul tau ( dar nu o sufoca), incercati sa va imprieteniti din ce in ce mai mult si sa vorbiti, sa va intalniti si in afara scolii, asa o vei cuceri, cu rabdare.Dar daca este o fata mai zvapaiata situatia sta altfel, pentru ca daca faci aceleasi lucruri ca si cu cum ar fi o fata cuminte risti sa te ia de prost! Vezi cum te descurcibig grin

| kytyeyes a răspuns:

Mai bine las-o catva timp si poarta-te frumos cu ea si daca vezi ca nu te place las-o in pace...