| Stoica_Paulica_1995 a întrebat:

Imi place de o fata si m-am gandit ca marti cand e martisorul sa ii dau un martisor scump (am dat 120 de lri pe el)si m-am gandit ca martisorul sa vina cu un mesaj si anume Sa ai o primavara frumoasa ca tine! Ce parere aveti cum va reactiona? Eu nu prea vorbesc cu fata aceea.

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Cred ca s-ar bucura sa vada ca te-ai straduit pentru ea. Fetele apreciaza in general si cel mai ieftin cadou, doar pentru ca cineva s-a straduit sa le faca fericite. Succes!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de fata. Daca este una modesta si cu capul pe umeri se va simti prost sa primeasca un martisor atat de scump. Scopul martisorului este sa fie simbolic si este penibil sa primesti unul prea scump. daca este materialista, se va bucura, ca va intelege ca esti dispus sa ii oferi bani si cadouri scumpe.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta frate nu arunca bani pe fereastra, 120 de lei sunt o groaza de bani, ofera-i o partida de sex, iesi mai ieftin chiar pe gratis

| Oana92 a răspuns:

Nu te supara ca te intreb, dar ce martisor ai cumparat de 120 de lei? laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cat? Ba, esti nebun? laughing Eu inteleg ca dragostea e oarba, dar e un *** de martisor si ea nu e sotia ta laughing Trebuia sa ii iei ceva simbolic acum si sa vezi cu reactioneaza.Lasa ca asa inveti, pe pielea ta.

| raluk27 a răspuns:

Oricum suna mai bine decât "bucuros si energic".

| raluk27 a răspuns:

Oricum. Ce te faci daca e un 1 marie ploios, friguros si înnorat? Ai verificat prognoza meteo?
Ca sa nu lasi loc la interpretari, ofera-i martisorul si ureaza-i o primavara insorita/frumoasa, daca vrei.
PS: sa nu cumva sa-i spui "la mulți ani ". Ceva mai penibil de atat, nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plot twist: e urâtă şi crede că faci glume pe seama ei.

| DiabolikLovers11 a răspuns:

Hei, depinde de fata, de caracterul ei. Bineînțeles ca va aprecia gestul tau (daca are bunul simt) si mie personal mi se pare foarte dragut. Si depinde cum îi oferi cadoul. Fii finut, nu mergi la ea si îi spui, "Na martisor". Te va considera un prost. Bafta!