| Pikachu12345 a întrebat:

imi place de un baiat. Cum as putea sa ma apropi de el.

El este amuzant, stie sa se distreze cum ma distrez eu, imi place mult baschetul si ii place sa rada :d

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| mateicoca a răspuns:

Intalneste-te cu el la tine acasa, e cea mai usoara cale, si uitati-va la un film, apropriete usor de el ( 100% sigur ca o sa se gandeasca la ce intentie ai, deci nu-ti face griji ). La un moment dat faci curaj si saruta-l, nu e nicio problema, nu cred ca exista vreun baiat care sa nu ii placa sa sarute o fata, daca o face ea e si mai placut pentru el. Eu sunt baiat, ai incredere, bafta!

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ivita-l la o Partida de Baschet.la tine acasa sau La un Film in Oras.Trebuie sa bati apropouri subtile si sigur va pricepe ca il palci daca nu e un pamapalau!

| RobyNho a răspuns:

Pai ai putea sa afli ce-i place lui, ajutandu-te un coleg si incet incet te poti apropria de el. Dar nu o lua din prima cu vrajeli ca iti spun sincer ca nu va functiona. Incet si bine, parerea mea! Funda daca ti-am fost de folos.