| Wololol a întrebat:

Cum as putea sa ma apropi intr-o excursie de o fata care da semne ca ma place? funda(se stie)

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Fi tu insuti si daca esti timid de felul tau fa tot posibilul sa nu mai fi timid. Stai mult cu ea, vb cu ea, si dupa o zi sa zicem de stat impreuna ii zici ce simti tu pentru ea, asa e cel mai bine si sigur, jocurile dea chicitul nu merg prea bine. Spueni in fata si privesteo in ochii ca sa ii demonstrezi ca sentimentele tale sunt sincere.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| toxik a răspuns:

De obicei fetelor nu le plac baietii timizi happy. ia`ti inima in dinti si intreab`o daca vrea sa fiti impreuna love struck. bafta`

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Foarte simplu, incearca sa petreci cu ea cat mai mult timp, siii i-ati inima in dinti si intreab-o daca vrea sa fiti impreuna sau sarut-o, ar aprecia mult gestul, pentru ca cel mai frumos sarut e cel care te ia prin surprindere. Sper ca te-am ajutat!:*