| xAnnabella a întrebat:

Buna TPU ..imi place de un baiat. faza e ca nu stiu daca si lui ii place de mine, este de la scoala de la mine, prietena mea este foarte buna prietena cu el si l-a intrebat daca vrea sa fie cu cineva si el a spus ca nu vrea sa-si faca prietena acum.Voi ce credeti? Nu stiu as vrea sa aflu macar daca ma place. happy Ceva sfaturi? Ce sa fac ca sa observe ca imi place de el. Nu stiu dar de cand l-am vz imi place foarte mult de el :X:X

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti intra in vorba cu el prin intermediul prietenei tale dar daca el a zis ca nu vrea sa isi faca prietena acum, ar trebui sa mai astepti, dar totusi incearca

| WhatMeanLove a răspuns:

Iti va arata el daca te place sau nu.

| ncruci??torul a răspuns:

Lasa-l. Daca a spus nu, atunci ramane nu. Daca ar fi vrut, i-ar fi spus.

| LaNaibaa a răspuns:

Vorbeste cu el despre orice porcarie, i-ai apararea, fiti cei mai buni prieteni. dupa. To Be Continued.

| ciufuliiciii a răspuns:

Cati ani are de nu vrea prietena? Pai asteapta sa vrea si apoi ii poti spune.

| scama100 a răspuns:

Nu stiu cat de mult il iubesti, faza e sa nu fi obsedata de el, trebuie sa mergi la el cu prietena ta si sa te prezinte lui. Mai apoi incepeti sa vb stiu eu, de ex de scoala, dupa o sa incepeti sa fiti tot mai apropiati, iar dupa o sa vezi daca el o sa continue sa te aprecieze inseamna ca ii place de tine daca nu, nu ii place de tine.
Dar tine minte totul vine cu rabdare, nu lua totul dintr-o data.
Si mult succes cu el!

| 00x00 a răspuns:

Relax fato...lasa sa se inample in voia sortii

| cristinanagelacostea a răspuns:

Sunt 100 da % convinasa ca daca acest baiat se va indrogosti in cineva, si persoana dat in el se vor intlni, de acest lucru poti sa nu-ti faci griji! Principalu e ca trebuie sa te imprietenesti cu el, trebuie sa-i arati ce fel de persoana esti, si tu neaparat trebuie sa aflii ce persoana e el, si daca iti place mergi mai departe...il cucersti, pentru asta petrece mult timp cu el, dar nu exagera, arata-i cit esti de draguta si iubitoare, cind i-si cumpara ceva nou sau i-si face coafura nou spune-i c ati place ca arata bine, dar nu fi prea draguta, privestel lung in ochi in momentele cind se simte rau sau cind sunteti doar voi doi impreuna, dar totusi virsta conteaza spune-mi citi ani ai tu si citi are el, si iti voi da mai multe sfaturi!