| Kiduu_2353 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare decat mine cu un an. mi-am dat seama ca si el ma place dupa felul in care se uita la mine si cum incearca sa stea tot pe langa mine etc. Eu sunt mai timida (rusinoasa) de felul meu cand vine vorba de baieti si nu prea stiu ce sa fac. Cel mai bun raspuns primeste Fundita + votwinking.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Uita-te si tuh insistent l el zambestei vb cu el cand vine langa tine nu fugi stai acolo o sa isi dea seama ca il placi si o sa faca primul pas:X

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

De ce ai numele Kiduu daca esti fata? Sau esti homosexual?

| spiNN a răspuns:

Daca stii sigur ca te place, eu zic sa incerci sa lasi timiditatea la o parte, si sa ii spui cumva. poate printr-un mesaj pe telefon ti-ar fi mai usor.
Sau poti incerca sa il bagi foarte mult in seama cand mai iesiti pe afara, si sa il faci sa fie sigur ca il placi, poate te intreaba el happy