| Inna123 a întrebat:

Imi place de un baiat ...vine mereu la mine in clasa la un prieten de-al lui.

Problema e ca nu stiu cum sa ma bag in seama, daca m-as uita la el si i-as zambi oare o sa isi de-a seama ca imi place de el!? Si din cate am inteles de pe ask-ul lui cred ca el e "indragostit" de o alta fata ..chiar nu stiu ce sa fac? crying

Am uitat sa mentionez ca sunt o fire foarte timida. straight face
Cel mai bun raspuns primeste fundita! :X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Timiditatea ta e fireasca,dar o sa-ti treaca in timp,nu te teme.
Problema ta se rezolva prindu-l pe baiat,zambindu-i,salutandu-l daca te simti in stare. Daca nu,doar priveste-l si zambeste-i.
Singura problema este faptul ca in gandul si sufletul lui exista alta fata si, chiar daca ii vei atrage atentia si te va place, va intarzia foarte mult sa dea vreun semn de interes, timp in care tu te vei framanta mereu...
Ce sa-ti spun acum?
Incearca, nu se intampla nimic daca il privesti si tu si ii zambesti din cand in cand!
happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Timida, timida, dar ti-ar arde de ras!
Ii poti zambi cat poti, cu ocazia aceasta ii verifici si lui fidelitatea, asta in caz ca are prietena, si iti verifici si tie puterea de seductie.

| contαbαndonαt a răspuns:

Il poti lua prin surprindere.Te duci in spatele sau, ii dai c-o caramida-n cap, si dupa-l duci in pestera ta.
Pe timpuri asa se proceda...

| LegumaColor a răspuns:

I-ai un buchet de flori. Funda.

| alexeu2014 a răspuns:

Buna. Noi oameni suntem aproape ca niste roboti suntem programati sa crestem sa iubim sa facem copii sa ne traim viata si sa murim

In legatura cu intrebarea ta, noi baieti uram timiditatea deci nu stiu de ce poti fii timida
Bagate in seama fara sa vrei este o chestie care barbatii o adora app nu iti face parul nu stiu cum deoarece va spuneca esti fitoasa si degeaba incerci