| miss_2579 a întrebat:

Buna TPU.imi place mult de un baiat.si lui ii place o fata si m-a rugat sa o intreb dc nu e cu el. apoi eu i-am spus ca il iubesc si el a spus ca daca nu este cu ea este cu mine.si daca ea accepta dati-mi va rog niste sugestii sa-l uit plizzz. fundita si multumesc anticipat 3Q

1 răspuns:
| WhatIsWrongWithMyNick a răspuns:

Mai bine incearca sa nu fie ea cu el. si se rezolva tot.
Mai bine sa sufere ea decat sa suferi tu.
Si chiar daca ar fi impreuna ii poti desparti usor prin intermediul prietenilor. apoi il vei consola fiind tu cu el. Funda?