| maryy a întrebat:

Buna TPU.Imi poate explica si mie cineva cum poti sa lucrezi, dar pe internet? Si ce experienta trebuie sa aiba persoana respectiva? Va multumesc si as dori cat mai multe sfaturi, dar de asemenea si de la persoane care lucreaza cu internetul.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu mi-am gasit, pe internet, un job de traducator medical de care sunt foarte mandra.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Persoanele care lucreaza de acasa pe internet se angajeaza in majoritatea cazurilor daca au un handicap si nu se pot deplasa la locul de munca, in cazul tau e cam complicat de gasit.

| AndaWest a răspuns:

Eu prefer o munca reala decat virtuala

| Nicky29 a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa lucrezi pe internet sunt joburi diferite care implica folosirea internetului poti sa munceste de acasa de la servici trebuie sa cauti aceste meseri pe net si sa vezi ce implica fiecare si daca tu poti sa indeplinesti termenii si conditile care ti se impun.

| marthaa a răspuns:

Depinde ce vrei sa lucrezi pe internet.Nu ai dat prea multe detalii despre ce ti-ai dori sa faci pe internet.