| NoName_7204 a întrebat:

Buna TPU :*
Imi puteti spune si mie cine canta melodia din video asta si cum se numeste melodia
http://www.youtube.com/watch?v=VYikkZQSLNM
Va roog muult :o3.
F U N D A!
>:D

Răspuns Câştigător
| YingYang a răspuns:

Ahh draga, da tu la asa ceva te uiti?
Ai un gust bun.
DJ Nelson Ft. Erick Right - Strip Club

3 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Ai uitat ca exista categoria muzica>? ca la prosti...

| YingYang a răspuns:

Da-mi si fundulitza da?

| NoName_7204 explică:

Nu nu am uitat sweetheart dar avand in vedere ca aceasta categorie este `The most wanted` laughing sa ii zic asa atunci am postat aici avand nevoie de un raspuns cat mai urgent.
Daca pe tine te deranjueaza chestia asta si stai aici pe TPU si freci menta dand raspunsuri rautacioase si inutile lasa`ma sa iti zic ca ma lasi rece.
Dar nah, trebuie sa o facem si noi pe 'jmekerii' ca altfel e imposibil de trait laughing.
Get a life inteligento :*