| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand imi cer scuze de categorie dar chiar nu am ce face, e cea mai vizitata! Vreau sa imi fac un id si cand dau la parola, ORICE as scrie, imi spune "invalid password"
Stiti cumva de ce? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune o litera din parola mare Exemplu. Totipentru1

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e obligatoriu sa ai cel putin o majuscula (litera mare) si cifre. Fara ele, iti va da mereu parola invalida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Revin. Ceva de genul acesta: oParola9valida

| Deyutza1039 a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. M-ati ajutat foarte mult!

| patriiiii89 a răspuns:

Ori parola e prea usoara si poate fii descoperita, ori nu te lasa sa pui acea parola. Da-i un restart la calculator, s-ar putea sa te lase, am patit-o. bafta

| C26 a răspuns:

Buna. Aceiasi chestii am patit si eu acum 3 zile cand sa-mi fac un id laughing Si am scris parola la inceput cu o litera mare, si la sfarsit cu 2 cifre. happy si a mers big grin Incearca asa aici :*
https://edit.yahoo.com/registration?.intl=us&new=1

| zuzuuzozole a răspuns:

Parola este prea scurta sau trebuie facuta numai din cifre sau numai din litere sau si cu litere si cu cifrewinking

| Sia_Patri_1997 a răspuns:

Incearca sa scrii si 2 cifre la sfarsitulparolei