| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

In primul rand La Multi Ani! Am nevoie de un sfat. Imi place de un baiat vorbim foarte mult pe mess, etc. Intr-o seara mi-a spus si el ca ma place. Problema e ca nu vrea sa mai stea cu nimeni din cauza unei proaste(fosta lui iubita) care este obsedata de el si il tot intreaba daca vor sa se impace. Eu il iubesc din tot sufletul si as vrea sa stau cu el.

Pot rezolva situatia in vreun fel? Adica pot face ceva sa stau cu el?
Va rog scuzati greselile de ortografie dar sunt foarte nerabdatoare sa primesc raspunsurile voastre

FUNDA!

3 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Evident ca poti. Trebuie doar sa vorbesti cu el pe acest subiect si sa ii explici ca nu poate sa nu mai fie cu nimeni la infinit din cauza unei. idioate ca fosta lui. Si spune-i ca tu nu ai facut si nu vei face niciodata asta intr-o relatie. Sper sa te descurci. Take care. happy

| nicoll7 a răspuns:

Incearca sa ii arati ca tu nu esti la fel ca fosta.fii alaturi de el in aceasta perioada :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El inca are o dilema cu fosta lui gagica ca altfel sarea pe tine demult.