| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

In primul rand La Multi Ani! Am nevoie de un sfat. Imi place de un baiat vorbim foarte mult pe mess, etc. Intr-o seara mi-a spus si el ca ma place.Ne trimitem pe mess semne gen :X,:*. M-a intrebat daca il iubesc si i-am zis ca da dupa cate l-am intrebat daca si el, raspunzandu-mi pozitiv[adica Da]. Problema e ca nu vrea sa mai stea cu nimeni (motivul nu-l cunosc dar zice ca s-a plictisit si s-a saturat sa mai stea cu cineva si ca nu mai vrea sa stea cu nimeni). Eu il iubesc din tot sufletul si as vrea sa stau cu el.(il plac de un an dar in momentul in care m-a intrebat daca vreau sa stau cu el s-a bagat aia si totul s-a schimbat)

Pot rezolva situatia in vreun fel? Adica pot face ceva ca sa stau cu el?

Va rog scuzati greselile de ortografie dar sunt foarte nerabdatoare sa primesc raspunsurile voastre FUNDA! Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna!
Cunosc si eu o persoana care spune exact acelasi lucru dar face contrariul laughing[baiatul pe care il plac tot de 1 an]
Cred ca ar trebui sa ii spui ca vrei sa ai o relatie cu el. Poate a spus ce a spus doar sa te induca in eroare sau poate nu a gandit ceea ce a spus happy
Succes!

2 răspunsuri:
| allynutzadragutza a răspuns:

Eu in locul tau m-as baga la fel cum s-a bagat aia.dac yu chiar tii la acest baiat, trebuie sa faci tot ce iti sta in putinta ca sa stai cu el.nu trebuie sa iti pese de parerile altora. exprima-ti sentimentele fata de el fara pic de jena. iar daca nici asa nu va vrea sa stea cu tine inseamna ca nu te merita. Mult succes :*

| R3llu a răspuns:

Hey! creca pot sa te ajut s-ar putea sa fie o fata care si-a batut joc de el si de atunci numai vrea sa mai fie cu nimeni castigai incredere si incearca sal incelegi s-ar putea sa mearga mult success!:*;] funda?batting eyelashes