| myhaela13 a întrebat:

Buna TPU ...inainte de a judeca sa nu credeti ca e vb de mine!

cunosc o fata care la 7 ani sa f... cu un baiat de 6 ani si as vr sa stiu daca in asemenea circumstante mai are sanse sa fie virginabatting eyelashes? fundita:*

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă are contacte sexuale, nu mai este virgină.
Este chiar așa de greu să scriem politicos, nu dacă se f!
Pa, pa.

| Picasso a răspuns:

Hai bhaaa sa fim serioshi laughing la 7 ani laughing)
incearca sa te uiti la desene animate!

| Angelique a răspuns:

Nu are cum sa fie virgina, din moment ce i-o baga...GATA!tongue

| Narcis2007 a răspuns:

Eu cred ca e inca virgina pentru ca un baiat de 6 ani nu prea ar avea cu ce so dezvirginezerolling on the floor

| mona a răspuns:

Nu te supara ca ti zic da la 6 ani tu crezi ca un,, penis junior,, e capabil de dezvirginare?

| Girl a răspuns:

WTF:O:O:O:O:O.bwai deci astea sunt tampeniirolling on the floor. logic ca nu mai este virgina, virgina nu mai esti din momentul in care ai avut primul contact sexual.frate:O.LOL.ce au ajuns copii astia, nu au dat bine tzata jos din gura si ei se F.u.t.OMGI don't want to see

| SociallyDepressed a răspuns:

Depinde daca baiatul a nimerit gaura

| enverhoxha a răspuns:

Dacă băiatul s-a folosit de un obiect ajutător, da, putea s-o dezvirgineze şi la 6 ani. Nu mai ameţiţi fata!

| bebin a răspuns:

Cred ca mai poate sa fie virgina.nu cred ca un copil poate cu forte proprii sa rupa himenul... poate doar la mangaiat un pic. deci cred ca poate sa pacaleasca un doctor. e doar pareera mea

| Baal a răspuns:

Ala de 6 ani nu poate sa f*ta...happy in pnm la ce dracu te'ai gandit cand ai pus intrebarea?straight facelaughing

| marmusic a răspuns:

Cu siguranta NU!

| myhaela13 explică:

Nu stiu ram daca e spune-mi uh

| Daniichu a răspuns:

Ca sa o dezvirgineze penisul trebuie sa fie de 10 cm sau cel putin eu asa stiu. O.O Deci nu stiu dar nu cred ca se poate. big grin

| selenasel a răspuns:

Da

| madalinaG a răspuns:

Frate nici nu i.a venit ciclu si s-a **** oh go on ce lume tampita oh go on

| madalinaG a răspuns:

Poate esti cchiar u acea fata oh go on si acum te pomenesti ca ti.o fi frica oh go on terminati frate cu chesti din astea oh go on [spuneti drept ca voi sunteti si gata nu ca sti sau etc ] oh go on si la 7 ani raised eyebrows oh go on