| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat se tot uita la mine, insistent, si nu isi muta privirea cand eu ma uit la el. Ma lasa in fata, imi deschide usa. Il cunosc foarte putin, ii stiu numele si ne mai salutam cand ne intalnim. Doar atat. Credeti ca lui ii place de mine?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai toată admirația din partea lui, te place!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Te-ai gândit că poate cauza ar fi hidoşenia chipului tău?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai degraba e psihopat... Ti-au disparut piese de lenjerie intima?

| DarkRedSmoke a răspuns:

Cred ca e obsedat...

| CristinaBella02 a răspuns:

Ori te place exagerat de mult, ori isi bate joc de tine, ori e doar amabil si tu ii esti simpatica, ori vrea alte chestiihappy

| Anonimus201499 a răspuns:

Pai e clar ca e mort dupa tine.Nu e neaparat psihopat dar poate chiar e dragoste la prima vedere. Poate el vrea ca tu sa observi ca se uita la tine si sa iti dai seama ca te place, iar poate asteapta sa faci tu urmatorul pas. Succes :*

| ana1119 a răspuns:

Da